brand-logo
KATEGORIE

Czym jest Optiba?

Optiba to jedna z najbardziej rozwijających się platform dla przemysłu, na której można składać zapytania i wybierać wśród rosnącej bazy części zamiennych dla przemysłu.
Czym jest Optiba?

Szukaj spośród tysięcy produktów

Na Optibie możesz wybierać spośród kilkuset tysięcy produktów, natomiast jeśli nie znajdziesz tego czego potrzebujesz, złóż zapytanie i zespół Optiba znajdzie produkt za Ciebie.

Nasza misja

Misją Optiba jest dostarczanie specjalistycznych części zamiennych oraz fachowej wiedzy dla każdego, kto zajmuje się przemysłem.
Optiba w liczbach
5200 Dostawców na całym świecie5200
Dostawców
na całym świecie
9000 Zadowolonych kontrahentów9000
Zadowolonych
kontrahentów
5760 Cenionych producentów5760
Cenionych
producentów

Kompleksowa obsługa klienta

Pomagamy firmom produkcyjnym, handlowym i serwisowym w realizacji zamówień szczególnie w sytuacjach awaryjnych i priorytetowych. Jesteśmy w stanie dostarczy towar nawet do kilku godzin, jeśli towar jest na magazynie.

Stale rosnąca baza części zamiennych dla przemysłu

Stale rosnąca baza części zamiennych dla przemysłu
Każdego tygodnia na Optiba zwiększa się ilość posiadanego asortymentu dostępnego na naszej platformie dla odbiorcy. Wśród oferowanych produktów znajdują się mechaniczne komponenty maszyn takie jak: łożyska, łańcuchy, pasy, sprzęgła, silniki, części elektroniczne, hydrauliczne i pneumatyczne, komponenty automatyki przemysłowej oraz wiele innych materiałów okołoprodukcyjnych.
Wkrótce na Optiba znajdzie się lista usług,
które oferujemy dla przemysłu z możliwością ich zamówienia.