OPTIBA to projekt optymalizacji nadwyżek magazynowych, którego głównym celem jest odsprzedaż nierotujących części zamiennych oraz nowych pełnowartościowych produktów.

 

W ramach OPTIBA pomagamy w zagospodarowaniu nadwyżek magazynowych firmom produkcyjnym, handlowym i serwisowym. Nasz zespół każdego dnia dba o powiększanie bazy części, dostępnych z magazynów przedsiębiorstw z całej Polski i nie tylko.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej wyszukiwarki produktów i zapoznania się z dostępnym asortymentem. Wśród oferowanych produktów znajdą Państwo mechaniczne komponenty maszyn takie jak: łożyska, łańcuchy, pasy, sprzęgła, silniki. Części elektroniczne. Hydrauliczne i pneumatyczne komponenty automatyki przemysłowej, oraz wiele innych materiałów okołoprodukcyjnych, jak filtry, narzędzia, czy chemia przemysłowa. Co ważne, dzięki OPTIBA zyskują Państwo szybki dostęp do części nietypowych i specyficznych, a także do nieprodukowanych już elementów maszyn.

 

W ramach naszego projektu organizujemy również, dla naszych potencjalnych dostawców, profesjonalne audyty, podczas których weryfikujemy jakość oferowanych przez nich produktów, oraz tworzymy dokumentację fotograficzną części.