Ilość pozycji:
67
Strona:
1/3

Marki

Baterie i akumulatory

Pokaż na stronie pozycji

Baterie


Baterie i akumulatory służą do gromadzenia energii elektrycznej i są niezbędne do pracy urządzeń elektrycznych bez konieczności bezpośredniego podłączania ich do sieci elektrycznej.

Rodzaje baterii - które można ładować?

Wyróżniamy dwa podstawowe rodzaje ogniw elektrycznych – ogniwa wtórne, które można ponownie ładować i ogniwa pierwotne, które takiej możliwości nie mają.

Nasza oferta w zakresie baterii i akumulatorów

Zapewniamy dostęp do szerokiej gamy baterii i akumulatorów od uznanych, cenionych za jakość artykułów producentów, takich jak: SIEMENS, PANASONIC, MAKITA, KEEPPOWER, HITACHI, EUROPOWER, GREEN CELL i wielu innych.

Zachęcamy do zapoznania się z obecnymi na platformie Optiba bateriami i akumulatorami oraz do kontaktu poprzez formularz kontaktowy, również w sprawie produktów nieobecnych w powyższej ofercie. Nasz zespół chętnie doradzi, pomoże, a także zaoferuje każdy poszukiwany przez Państwa produkt. Zachęcamy także do przesyłania zdjęć i informacji na temat poszukiwanych produktów – nasi specjaliści nie tylko realizują zamówienia, ale także identyfikują części i akcesoria dla przemysłu na podstawie zdjęcia czy przesłanych przez Klienta szczegółów.